Sünnipäevad

poisid v

Suurepärane võimalus korraldada lapsele meeldejääv sünnipäev Anija mõisas, kus pakutakse lastele rahulikku ja sisukat tegevust. Sünnipäevapidu koos erinevate tegevustega või mängudega on lastele mõnus kogemus.

 Väikeste sünnipäev looduses.

Mõisapargis uuritakse loodust ning seejärel jätkub programm siseruumides meisterdamisega. Looduses liikumise ja mängimise käigus õpitakse tundma loodust, sh söödavaid ja mittesöödavaid taimi ja vaadeldakse piirkonnas elavate loomade jälgi. Tegevus sobib lastele alates 4.-st eluaastast. Nooremad vajavad vanemate abi.

 

Sünnipäev pargis.

Sünnipäeval kuulatakse võimalusel linnulaulu, vaadeldakse taimede elu, uuritakse loomade tegevusjälgi ning mängitakse toredaid loodusega seotud mänge. Loodusrajal toimub ka sünnipäeva piknik.

 

Sünnipäev koos lemmikuga.

Sünnipäeva lemmikuks on sinisilmne Siberi Husky tõugu koer/ad Occhi ja/või Lupi ning nende peremees Viljar Krohv. Sünnipäeva peokülalised õpivad koeraga turvalisel moel suhtlema, saavad teada, kuidas koer erineb inimesest, kuidas tuleb koera eest hoolitseda, kuidas koeraga turvaliselt mängida. Samuti räägitakse Siberi husky tõust, päritolust ja tänapäevasest kasutusest. Praktilises osas saavad lapsed ise koeri kallistada ja nendega mängida ning harjutusi läbi teha (ükshaaval ja peremehe juhendamisel). Lõpetuseks toimub koerateemaline viktoriin.

Lisaks ruumi või pargirendile on hinnaks 5€ inimene ja minimaalne laste arv 8

NB! Palume veenduda, et sünnipäevalaps ja külalised ei oleks koera karvade suhtes allergilised ega esineks hirmufoobiat.

 

Sünnipäevapidu koos meisterdamisega, kas:

1. Paberist volditud ja kaunistatud väike kotike või karbike. Sobib kommidele või meenetele. Sobiv lapsele vanuses 5 eluaastat.

2. Kaunite kaartide valmistamine. Sobiv lapsele vanuses 5 eluaastat.

3. Organza lille valmistamine. Sobib lastele alates 7 eluaastat. Iga laps saab valmistada ilusa organza lille ja kaunistada vastavalt soovile. Hiljem võib lille sobitada kleidile, kotile või hoopis ehteks juustesse.

4.Shokolaaditasku. Sobib lastele alates 7-ndast eluaastast.

5. Klaaspurgi kaunistamine.

 

Seiklus ja orienteerumine.

Tegevus viiakse läbi mõisamatkarajal ning alustatakse orienteerumise algõppega. Programm sisaldab ka küsimusi ja nuputamist looduse kohta(taimed, loomad jms). Tegevus sobib lastele alates 10.-st eluaastast.

NB! Paketi hind võib muutuda tegevuselementide lisandumisel.

 

Fotojaht.

Fotojaht on otsida üles paberfotodel kujutatud kohad ja pildistada samas kohas võimalikult loominguline foto, millel on jäädvustatud meeskonnaliikmed. Iga paberfoto peal on vihje, kuidas meeskonnaliikmeid tuleks fotol kujutada. Ülesanded on humoorikad ning hea pildi lavastamiseks läheb vaja fantaasiat, julgust ja meeskonnaliikmete koostööd. Kaasahaaravas ja väga lõbusas mängus on ka võistlusmoment: meeskonnad üritavad oma fotodega vastasvõistkondi üle trumbata.

 

Sünnipäeva tellijale:

  • Pärast mängude mängimist või tegevuste tegemist on mõnus istuda sünnipäevalauas või pidada koos piknikku;
  • Peole saate tuua ise nii tordi kui ka suupisted või kokkuleppel võime küpsetada pannkooke ilusa ilmaga õues või võimalusel võib meie koostööpartner sünnipäevalaua katta;
  • Kohapeal saate kasutada morsikannu, aluseid puuviljade vms serveerimiseks, lillevaase;
  • Olemas on veekeetja;
  • Ettevalmistusi laua katmiseks saate tulla tegema 30 minutit enne sünnipäeva algust, koristuseks on aega 30 minutit peale peo lõpetamist, või muu kokkulepe;
  • Suveperioodil on võimalik peolaud katta ka õue.

Hind:

Sünnipäeva maksumus koos tegevustega on alates 100€ kuni 150€ (alates reedest kella 17.00 ja nädalavahetustel on hind 20€ kallim).

Mõisaruumide või pargiala renti 3 h ning  juhendamist 1,5 h

  • mõisas mängude/tegevuste läbiviimise
  • ringkäiku mõisas.

Lisatasu eest

  • Sünnipäevalaud vastavalt tellija soovile

 

Programmi koostamisel oleme paindlikud – arvestame lapse vanuse, huvide ja soovidega.

Erisoovidest programmide osas palume teada anda ürituse tellimisel.

Advertisements