Küsi pakkumist, lisainfot

Teenused2019-04-07T19:09:14+02:00

Teenused

Külastusprogrammid

Aastatel 2019 – 2020 toimuvate restaureerimistööde järel avatakse mõisa peahoones külastajatele mõisaajastut tutvustav ekspositsioon, mõisasaalid ja aidahoone ning aida võlvlagedega kelder avatakse erinevate sündmuste toimumispaigana. Mõisa peahoone läänetiivas tegutseb juba praegu romantiline Anija Mõisakohwik.

Kevadest 2019 pakume külastusprogramme mõisapargis, alates 2020. aasta hilissuvest ka mõisa peahoones. Mõisahoonete restaureerimise käigus pakume eriprogramme erinevatel restaureerimise teemadel.

Hoia end sündmuste ja võimalustega kursis https://www.facebook.com/anijamanor/

Loe lisaks >

Seminarid ja koolitused

Juba 535 aastat tagasi peeti Anija mõisa paigaks, kus oli hea kohtumisi korraldada ja koosviibimisi nautida. Anija mõisa idüllilises keskkonnas tekkisid head ideed ja siin tunti end mõnusalt, nauditi maitsvat sööki ja jooki.

Anija mõis seab hetkel end külaliste vastuvõtuks korda. Avame seminaride, koolituste ja töiste kohtumiste jaoks taas uksed aastal 2020, mil külastajate päralt on palju uusi võimalusi.
Anija mõis sobib töiste kohtumiste, seminaride, koolituste, konverentside toimumiskohaks.
Mõisa ajalooline õhustik ja inspireeriv keskkond aitavad leida parimaid lahendusi ja luua uusi mõttemustreid.

Loe lisaks >

Peod ja pulmad

Võluv Anija mõis ja kaunis mõisapark on sobivad paigad olulise sündmuse meeldejäävaks tähistamiseks. Meie head kliendid on Anija mõisa valinud südame kinkimise ja kallima käe palumise paigaks, abiellumiseks, sünnipäevade, juubelite, lapse sünni ja muude oluliste sündmuste tähistamiseks.

Anija mõis seab hetkel end külaliste vastuvõtuks korda. Avame lahkesti uksed pulmade ja pidude toimumiseks aastal 2020, mil külastajate päralt on palju uusi võimalusi: renoveeritud peamaja saalid ja lausa 300 inimest mahutav aidahoone ning aida võlvlagedega kelder.
Aidahoone avame juba jaanuaris 2020, peahoone sama aasta suvel, aga juba saab plaani pidada. Romantiline Anija Mõisakohwik on avatud aastaringselt ka renoveerimise ajal.

Oleme paindlikud ja leiame koos teiega alati sobiva lahenduse.
Täpsema info ja pakkumise saamiseks võtke palun ühendust telefonil +372 55 534 368 või meiliaadressil: anijamois@anija.ee

Loe lisaks >

Kontserdid, etendused, kino

Anija mõisa olemus peitub lihtsuse võlus – siinset interjööri iseloomustab tagasihoidlik maamõisa stiil, mis on suurepäraseks fooniks kontsertidele, etendustele, filmiõhtutele ja muudele sündmustele.
Anija mõis seab hetkel end külaliste vastuvõtuks korda. Avame külastajatele uksed taas sügisel 2020. Renoveeritud mõisaait saab külastajate vastuvõtuks valmis juba jaanuaris 2020.

Loe lisaks >

Mõisakohwik

Romantiline ja hubane Mõisakohwik ajaloohõngulises Anija mõisas võtab saabujaid külalislahkelt ja hõrkude roogadega vastu aastaringselt.
Kohwik on avatud ka ajal, kui mujal mõisas külaliste vastuvõtuks pisut suuremad remondi- ja sättimistööd käivad.
Anija Mõisakohwik ootab teid aprillist septembrini N-P 12 – 20 ja oktoobrist märtsini R-P 12 – 20.

Täpsema info  ja pakkumise saamiseks võtke palun ühendust telefonil  +372 513 8611 või meiliaadressil ylle@innamorata.ee

Loe lisaks >

Huvitegevused

Anija mõis seab hetkel end külaliste vastuvõtuks korda. 2020. aasta kevadel saavad mõisaaidas ja hilissuvest ka mõisa härrastemajas taas tegevusvõimalused erinevad huviringid.  Ootame inimesi lähemalt ja kaugemalt meie paljude võimalustega ruume kasutama.

Täpsema info saamiseks võtke palun ühendust telefonil  +372 55 534 368 või meiliaadressil: anijamois@anija.ee

Anija mõisa raamatutuba

Mõisa remonditööde ajal on osa mõisa raamatukogu varandusest külalistele kättesaadav Anija Mõisakohwiku ruumides. Raamatuid saab laenutada teisipäeviti 9 – 16 ja kolmapäeviti 11 – 19.
Kui härrastemaja taas korda saab sätitud, seame sisse õdusa raamatutoa.

Täpsema info saamiseks võtke palun ühendust telefonil  +372 55 683 810

Kingipood

Anija mõis seab hetkel end külaliste vastuvõtuks korda. Koos mõisa peahoone taasavamisega külastajatele 2020. aasta hilissügisel avame ka mõisa kingipoe.
Meie soov on luua oma külastajatele võimalus võtta Anija mõisast endale, sõpradele või kolleegidele kaasa mõni maitsev, praktiline või niisama südant ja hinge rõõmustav kink või meene. Teeme Anija mõisa erilise tootevaliku loomiseks koostööd kohalike toidutootjatega, mõisarahva ja Anija kandi ärksate inimestega, disaineritega.

Kohtumiseni Anija mõisa kingipoes!

Mõisakultuuri festival

Tänaseks on Anija mõisas toimunud juba kaks menukat mõisakultuuri festivali. Sündmuse eesmärk on väärtustada Eesti mõisaid, arendada koostööd mõisate vahel, tutvustada traditsioonilist mõisate kultuuripärandit: loodust ja parke, arhitektuuri, toitu ja lauakombeid, riietust ja paljut muudki.

Kolmanda  Mõisakultuuri festivali toimumisaja oleme kavandanud augustisse 2020, mil Anija mõisa peamaja ja aidahoone on restaureeritud  ning mõis ja mõisarahvas saavad värskel moel külalisi vastu võtta.
Vaata festivali kohta lähemalt siit:

https://moisakultuurifestival.ee/

Põnevad ja huvitavad tegevused ümbruskonnas

Mõisarahval on hea meel soovitada Anija kandis Kõrvemaal ja Põhja-Eestis
koostööpartnereid ja sõpru, kellel on palju põnevat pakkuda ja kelle peale võib kindel olla.
Meie kanti tulles on võimalusi, avastamist  ja tegemist kohe mitmeks päevaks.

See leht kasutab küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Sain aru