Küsi pakkumist, lisainfot

Teenused2020-10-01T11:04:46+02:00

Teenused

Püsinäitus “Mõisa aja lugu”

Anija mõisa härrastemaja läbiv unikaalne elamuslik püsinäitus on värav mõisaajastusse. Siin koged mõisaolustikku endisaegsena – justkui härrasrahvas oleks äsja söögilauast tõusnud ja jalutuskäigule suundunud. Kõrvu kandub mõisaelu hääli ja saab tunnetada kadunud ajastute hõngu. Aegade hämarusest ilmutavad end mõisavalitsejad. Äkitselt võib end avastada mõisarahva külalisena – osalisena ajaloolises stseenis.

Loe lisaks >

Külastusprogrammid

Seltskonnad on oodatud nautima meeleolukaid külastusprogramme härrastemajas, aidas ja mõisapar­gis. Programmid on hea täiendus seminarile või peole, need sobivad nii lasterühmadele kui täiskasvanutele.

Külastusprogrammist osasaamiseks võiks varuda paar tundi, siis jõuab nii tegevustes kaasa lüüa kui ka mõnusalt lõõgastuda, samuti mõisagurmeed nautida või karaskit maitsta.

Loe lisaks >

Seminarid ja koolitused

Anija mõisa härrastemaja saalid, salongid ning ait-sündmuskeskus sobivad suurepäraselt nii konverentside, seminaride, koolituste, töiste kohtumiste kui ka nõupidamiste korraldamiseks.

Ajalooline õhustik ja inspireeriv keskkond aitavad pakkuda elamusi ja luua uusi mõttemust­reid. Päeva on võimalik rikastada nii toitlustuse kui meelelahutusega (külastusprogrammid, püsinäituse külastus jms).

Loe lisaks >

Peod ja pulmad

Võluv Anija mõis ja kaunis mõisapark on sobiv paik olulise sündmuse meeldejäävaks tähistamiseks.

Meie kaunis mõisamiljöös on palutud kätt, abiellutud, tähistatud sünnipäevi juubeleid ja lapse sündi, peetud firmapidusid ning palju muud. Oleme paindlikud ja leiame koos teiega alati sobiva lahenduse.

Loe lisaks >

Kontserdid, etendused, kino

Anija mõisa olemus peitub lihtsuse võlus – siinset interjööri iseloomustab tagasihoidlik maamõisa stiil. 600-aastase mõisa ajalookihid on maitsekalt presenteeritud ning see atmosfäär on suurepäraseks fooniks kontsertidele, etendustele, filmiõhtutele ja muudele sündmustele.

Eelolevad sündmused leiab kodulehelt sündmuste kalendrist ja Anija mõisa Facebooki lehelt.

Loe lisaks >

Mõisakohwik

Anija Mõisakohwikus on maitse- ja ilumeelt ergutav menüü, kus Eesti traditsioonili­sed maitsed kohtuvad Itaalia köögiga. Romantiline ajastutruu interjöör lubab külastajal tunda end mõisaproua kutsutud külalisena.

Kohwik on avatud:
T – N kl 12 – 17 ja R – P kl 12 – 20

Loe lisaks >

Mõisakultuuri festival

Mõisakultuuri festival on loodud eesmärgiga kutsuda kokku mõisasõpru, peresid ja teisi huvilisi, et tutvustada Eesti mõisaid ja nende kultuuripärandit (loodus/park, arhitektuur, toit, kombed, riietus). Ajastutruu hõnguga festivali lahutamatu osa on pärtlipäeva laat ja meeleolukas kultuuriprogramm.

LOE LISAKS >

Kingipood

Anija mõisa härrastemajas asub väike kingipood, kust leiab endale, sõpradele, kolleegidele mõne maitseva, praktilise või niisama südant ja hinge rõõmustava kingi või meene.

Erilise tootevaliku loomiseks teeme koostööd kohalike toidutootjatega, mõisarahva ja Anija kandi loovate inimestega.

Huvitegevused

Anija mõisas on käsitöökamber, kus perenaised Eve Tiidolepp ja Miina Antons seavad end hetkel veel sisse ning seetõttu kamber regulaarsetel aegadel veel avatud ei ole. Käsitöökamber asub härrastemaja läänetiivas keldrikorrusel, sissepääs on õues, kohwiku sissepääsu kõrval.

Kui uks on avatud, siis astuge julgelt sisse!

Anija raamatukogu

Anija külaraamatukogu on avatud:
T ja R kl 9-14, K kl 13-19
Kuu teine laupäev kl 10-14

Raamatukogu asub härrastemajas, sissepääs on maja idapoolses tiivas. Täpsema info saamiseks võtke palun ühendust telefonil  +372 55 683 810

Põnevad ja huvitavad tegevused ümbruskonnas

Mõisarahval on hea meel soovitada koostööpartnereid ja sõpru, kellel on alati palju põnevat pakkuda ja kelle peale võib kindel olla.

See leht kasutab küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Sain aru