Teenused

Püsinäitus “Mõisa aja lugu”

Anija mõisa härrastemaja läbiv unikaalne elamuslik püsinäitus on värav mõisaajastusse. Siin koged mõisaolustikku endisaegsena – justkui härrasrahvas oleks äsja söögilauast tõusnud ja jalutuskäigule suundunud. Kõrvu kandub mõisaelu hääli ja saab tunnetada kadunud ajastute hõngu. Aegade hämarusest ilmutavad end mõisavalitsejad. Äkitselt võib end avastada mõisarahva külalisena ja olla osalisene ajaloolises stseenis.

Loe lisaks >

Külastusprogrammid

Seltskonnad on oodatud nautima meeleolukaid külastusprogramme härrastemajas, aidas ja mõisapar­gis. Programmid on ka heaks täienduseks seminarile või peole, need sobivad nii lasterühmadele kui täiskasvanutele.

Külastusprogrammist osasaamiseks võiks varuda paar tundi, siis jõuab nii tegevustes kaasa lüüa kui ka mõnusalt lõõgastuda, samuti mõisagurmeed nautida või karaskit maitsta.

Loe lisaks >

Seminari- ja konverentsiruumid

Anija mõisa härrastemaja saalid, salongid ning ait-sündmuskeskus sobivad suurepäraselt nii konverentside, seminaride, koolituste, töiste kohtumiste kui ka nõupidamiste korraldamiseks.

Ajalooline õhustik ja inspireeriv keskkond aitavad pakkuda elamusi ja luua uusi mõttemust­reid. Päeva on võimalik rikastada nii toitlustuse kui meelelahutusega (külastusprogrammid, püsinäituse külastus jms).

Loe lisaks >

Sünnipäevad

Anija mõisa härrastemaja saalid, salongid ning ait-sündmuskeskus sobivad suurepäraselt sünnipäevade tähistamiseks. Olenevalt külaliste arvust pakume sobivaima ruumi. Päeva on võimalik rikastada nii toitlustuse kui meelelahutusega (külastusprogrammid, püsinäituse külastus jms).

Loe lisaks >

Pulmad Anija mõisas

Võluv Anija mõis ja kaunis mõisapark on sobiv paik olulise sündmuse meeldejäävaks tähistamiseks.

Meie kaunis mõisamiljöös on palutud kätt, abiellutud, tähistatud sünnipäevi juubeleid ja lapse sündi, peetud firmapidusid ning palju muud. Oleme paindlikud ja leiame koos teiega alati sobiva lahenduse.

Loe lisaks >

Haridusasutustele

Anija mõisas on haridust antud 1924. aastast, ühtekokku 63 aastat. Tänaseks kooli siin enam pole, kuid haridus on endiselt au sees.

Kutsume haridusasutusi õpilastega mõisa ja parki ekskursioonile, meil on programme igale vanusele.

Loe lisaks >

Mesilasteraapia

Anija mõisapargis asub MESILASTERAAPIA MAJA.

Maja on spetsiaalse konstruktsiooniga kergehitis, kuhu on turvaliselt integreeritud mesilastarud ning kus lavatsitel pikutades saab kuulata tuhandete mesilaste hüpnootilist suminat ja tunda mesilastaru aroome.

Mesilaste lennuavad paiknevad hoone välisseinas ning  majja sisse nad ei pääse, seega on seanss täiesti ohutu.

Loe lisaks >

Seenioridele

Anija mõisas leiab avastamisrõõmu igas eas külastaja. Oleme siia lehele kokku koondanud info külastuse, programmide, töötubade ja koolituste kohta mõeldes just seenioridele.

Võõrustame rõõmuga nii üksikkülastajaid kui seltskondi.

Loe lisaks >

Kingipood

Anija mõisa härrastemajas asub väike meenepood, kust leiab endale, sõpradele, kolleegidele mõne maitsva, praktilise või niisama südant ja hinge rõõmustava kingi või meene. Erilise tootevaliku loomiseks teeme koostööd kohalike toidutootjatega, teiste mõisate ja Anija kandi loovate inimestega.

Muuhulgas saab siit soetada ka Juhan Maiste värske raamatu “Anija mõisa ajalugu. Aadel ja talupoeg”.

Loe lisaks >

Fotosessioon Anija mõisas

Jäädvusta kauneid hetki koos sõbra või kallimaga lummavas Anija mõisas!
Mõisa omanäoline ja stiilne interjöör pakub rohkesti imelisi võimalusi ühiste hetkede jäädvustamiseks nii paaridele kui ka sõpruskondadele ja peredele.
Loe lisaks >

Fotosessioon mõisakostüümides

Jäädvusta kauneid hetki koos sõbra või kallimaga lummavas Anija mõisas!
Mõisa omanäoline ja stiilne interjöör pakub rohkesti imelisi võimalusi ühiste hetkede jäädvustamiseks nii paaridele kui ka sõpruskondadele ja peredele. Teie käsutuses on ajastutruud mõisakostüümid ning soovi korral saate end riietada tõeliseks mõisaprouaks või -härraks.
Loe lisaks >