Loading Sündmused
See sündmus on juba lõppenud.

Corelli Music jätkab kaunitel suveõhtutel sarja „Mõisaromantika“ kontsertidega, mis seekord seonduvad õhkamapanevate valgete ööde meeleoludega. Kandle, klavessiini ja kontrabassi ootamatu kooslus pakub värvikat ja laia skaalaga kooskõla, mis on ühtaegu õrn ja jõuline.

Ansambel Una Corda (it.k. üks keel) on ainulaadse koosseisuga kolmest instrumendist – harf, kannel ja klavessiin- koosnev ansambel. Seekordsel kontserdil on erandlikult harfi asemel osalemas tunnustatud kontrabassimängija ja jazz-helilooja Mingo Rajandi. Valgete ööde kontsert on inspireeritud inimese ja looduse vaheliste suhete haprast tasakaalust. Malle Maltise LEITUD JA KAOTATUD kasutab algideena rahvaviisi millest kasvab välja korra ja kaose vahel balansseeriv helimass. Mirjam Tally teose SOE ELU JÄÄMÄE JALAMIL pealkiri on pärit Kristiina Ehini samanimelisest luuletusest ja vaatleb jäämäe aeglast, kuid järjekindlat sulamist. Taaskasutuse idee väljenduseks muusikas on kavas teosed barokiaja heliloojatelt Dowland, Bach, Rameau. Kontserdi aitab tervikuks sõlmida ansambli enda vabad improvisatsioonid, mis on inspireeritud lootuse ja lootusetuse vahel balansseerimisest.

Ansambel UNA CORDA:

Kristi Mühling – kannel

Ene Nael – klavessiin

Erikülaline MINGO RAJANDI – kontrabass

Kavas M. Maltis, M. Tally, L. Jõeleht, M. Rajandi (esiettekanne), J. S. Bach, J. Dowland, J.P. Rameau, vabad improvisatsioonid.

Piletid 25€/20€ Piletilevist.

Kontserdi pikkus 1,5 tundi koos vaheajaga. Avatud puhvet.

Soovi korral enne kontserti mõisa püsinäituse külastus soodushinnaga 6€.