Küsi pakkumist, lisainfot

„Anija Mõisapargi saladuste rada“2019-03-26T10:58:01+02:00

Project Description

„Anija Mõisapargi saladuste rada“

Külastusprogramm on kõige sobivam lasteaialastele ja koolilastele põhikooli kuuenda klassini. Programmi pikkus on 1,5-2 tundi. Pakume lastele programmi aprillist oktoobrini.

Ootame teid idüllilise Anija mõisa salapärasesse parki, kus vaikselt muutuvad aastaajad. Lapsed avastavad koos külastusjuhiga mõisaparki rajatud meelte ja kogemuste tee, mis peidab endas saladusi ja üllatusi.  Õpime märkama loodust enda ümber ja saame teada, kuidas mõisarahvas elas.
Äratame üles kõik viis meelt.  Pakume nähtavat silmailu, kuuldavat kõrvale, maitseid keelele, lõhnu ninale ja tunnetatavat sõrmedele. Mõtleme  selle üle, kuidas meie eluviis mõjutab loodust.

„Õpperada peab võimaldama huvi tärkamist ja ilu avastamist igas kivis, kännus ja metsahäilus.“ , on öelnud maastikuökoloog ja kultuuriloolane Jaan Eilart. Meie õpperajal täpselt nii ongi.

Programmi hind sõltub grupi suurusest:

  • kuni 10 inimesele on miinimumtasu 45 eurot.
  • 11 -20 inimesele hind 4 eurot inimese kohta
  • 21 -50 inimesele hind 3 eurot inimese kohta (grupiga tegeleb kaks külastusjuhti)

Õpilasgrupi puhul kahele saatjale osalus programmis tasuta.

Lisateenusena pakume einet murul (lõkkekartul või mõisakarask meega või ürdivõiga + meeli kosutav taimetee) 3 eurot inimese kohta.

Täpsem info ja broneerimine:

anijamois@anija.ee, telefon +372 555 34 368

Tutvu Anija mõisa tegemistega kodulehel  www.anijamois.ee
või Facebookis https://www.facebook.com/anijamanor/

See leht kasutab küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Sain aru