Näitleja ja lavastaja Andrus Vaarik on öelnud, et Anija mõis on kõige ilusamalt räämas maamõis. Tänaseks mõis enam nii räämas polegi, sest restaureerimistööd on kestnud juba poolteist aastat ja esimese etapi tulemus on ait-sündmuskeskuse avamine.

Külalised on oodatud kell 15:30 advendiküünla süütamisele, ait-sündmuskeskuse  pidulikule avamisele ning Riho Sibula ja Raivo Tafenau bändi kontserdile „Advendi sosinad“ (kontserdi pileteid leiab Piletilevist). https://anijamois.ee/uritus/anija-moisa-ait-sundmuskeskuse-ja-advendiaja-avab-riho-sibula-ja-raivo-tafenau-bandi-kontsert-advendi-sosinad/

Naudime koos imelist muusikat ja sosistame advendiaja soojaks. Maitseelamusi pakub Anija Mõisakohwik, soovijatel on võimalik viia advendituld küünlaga ka oma koju ning kauni fotoseina juures lasta endast teha ilupildid.

Anija mõisa Ait-sündmuskeskus on juba jõuluehtes ja ootab kontsertide, seminaride ja pidulike sündmiste korraldajaid. Kontserdile või konverentsile mahub kenasti 150 osalejat. Jõulude tähistamiseks on mõisarahvas välja töötanud tervikliku jõuluprogrammi koos jõulutoitude ja meeleolukate vahepaladega. Vaata võimalusi siit: https://anijamois.ee/teenused/

Banketilaudadega sündmuseid saab korraldada 130 inimesele ja ruumi jääb ka etteasteteks ning tantsuks. Sellise mahutavuse ja võimalustega ruume pole ka pealinnas palju ja poole tunnise sõidu kaugusel kesklinnast asuv Anija mõis on Tallinnale tõesti mugavalt lähedal.

Rohkem infot:

Janne Kallakmaa

Tel: +372 555 343 68

E-post: anijamois@anija.ee

www.anijamois.ee

FB anijamanor

Instagram: anijamois