Loading Sündmused
See sündmus on juba lõppenud.

Tulge vahvale lastelaulude kontserdile!

YouTube’s tuntust kogunud lastelaulude kanali LOLALA Anna ja Arian panevad kõlama oma uue albumi “Mina ise!” lood. Saate kuulda ja kaasa laulda laste poolt palavalt armastatud hitte nagu “Meie talu loomad”, “Jänku laul”, “Suur ja väike” ja palju teisi. Tantsida saab ka!

Anna Kuchinsky on laulja, laulukirjutaja, pedagoog, ürituste korraldaja, Lolala projekti ideede generaator – sõnade ja muusika autor.

Arian Levin on filmimuusika helilooja. Tema muusikat võib kuulda sellistes filmides nagu “Seenelkäik”, triloogias “Klassikokkutulek” ja värsketes telesarjades “Süü” ja “Kes tappis Otto Mülleri”. Samuti on ta olnud helirežissöör selliste sarjade juures nagu “Kättemaksukontor”, “Alo” ja “Vabad mehed”. Lolala projekti muusikaline võlur!

Anna ja Arian on ise öelnud nõnda: Lolala Muusikamaa on meie pere pelgupaik suureks kasvamise eest. Võtsime endale missiooniks aidata ka sinul enda lapsemeelsus säilitada või taasavastada. Meie siin Lolalas usume, et just lapsemeelsus teeb maailma natuke paremaks. 

Piletid 10€/ 15€ saadaval Piletilevist.

Pileteid on piiratud kogus.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Kohapeal on võimalik soetada Lolala uut albumit “Mina ise!”.