Loading Sündmused
See sündmus on juba lõppenud.

14.12 kell 19 Anija mõisa ballisaalis Eesti tipp-pianist Johan Randvere ja kõlisevad klahvid

Kasuta võimalust ja võta tunnike aega enne kiiret aastalõppu, et  lasta end hellitada Eesti tipp-pianist Johan Randverel, kes viib meid meelihaaravale muusikalisele rännakule läbi tema sõrmede ja kõlisevate klahvide.

Johan Randvere (1990) on arvukate tunnustuste ja konkursi võitudega pärjatud pianist, kes on esinenud nt New Yorgi Carnegie Hallis, Vancouveri Chan Centeris, Milano Puccini’s jt ning on soleerinud paljude orkestrikoosseisude ees, muuhulgas Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Tallinna Kammerorkester, Läti Riiklik Sümfooniaorkester ja Vanemuise Sümfooniaorkester. Randvere on pälvinud kultuurkapitali aastapreemia „Ela ja sära“ (2017), Eesti Interpreetide Liidu stipendiumi ning Artur Lemba nimelise preemia. Hetkel õpib ta doktorantuuris professor Ivari Ilja klaveriklassis. Johanil  on oma Klassikaraadio saade “Must klahv valge klahv” ning tihti võib teda näha teleris muusikateemalistes saadetes. 

Johan Randvere https://youtu.be/oBi5cMMedqI

Piletid 25/20*/15** (* – pensionär/erivajadusega/saatja; ** – 7-14 õpilane)  Piletikeskus, Piletilevi, PIletimaailm, www.kontsertkorraldus.ee ja tund enne algust kohapeal. Info 5059625