Loading Sündmused
See sündmus on juba lõppenud.
Novembrikuu viimase nädalavahetuse laupäeval oled väga oodatud Anija mõisa, kus kohtuvad ajalugu ja tänapäev ning kus meel avardub, hing muutub kergemaks ja kus saab tähelepanu kogu su keha alates varvastest kuni pealaeni.
Toetava atmosfääriga Anija mõisa aidas teeme muusikasse seatud ja kehasse suuremat kehatunnetust ja liikuvust loova FlowPilatese tunni, milles sisalduvad keha loomulik liikumine, Pilatese ja jooga harjutused. Hea on see, et see tund sobid nii algajale treenijale kui juba kogenud liikumishuvilisele. Selles sisalduv pingutus sõltub sinu enda vòimalustest ja lõõgastus tunni lõpus teeb pika ja naeratuse näole loova pai. Pärast treeningut tunned, et oled pikem. painduvam, enesekindlam ja lõõgastunum. ✨
Sageli teeme tegevusi teadmata nende sügavamat põhjust. Oleme kuulnud, et see mõjub meile hästi või halvasti, kuid ei tea täpselt kuidas.
Sel laupäeval räägib Pille, mis toimub meie keha sees, kui enda eest hoolitseme ja kehale liikumist anname.
Pärast vestlust ja kerget kehakosutust ootab meid Marioni näojooga, mis loob nõtkemaks saanud kehale krooniks särava õie. Me avastame koos seda põnevat maailma: teeme näolihaste toonust tõstvaid harjutusi, avastame harjumusi, mis võivad mõjutada näo ja kaela väljanägemist ning lisaks jagan kasulikke nõuandeid, mida näojooga praktiseerimisel silmas pidada, et saavutaksid silmnähtavad ja kauakestvad tulemused.
Näojooga tunni lõpetame ülimõnusa näokontuure tõstva, kortse siluva ja naha ainevahetust ergutava näomassaažiga.✨
Palun võta kaasa oma matt, soovikorral pleed ja veepudel. Suupisted sisalduvad hinnas.
Ürituse kestus 11:00-16:00. Saabumine alates 10:30.
Heaolu ja ilu päeva osalutasu on 47 eurot.
Broneeringutasu on 17 eurot ja selle saad tasuda koheselt. Teine osa on võimalik tasuda kohapeal sularahas.
Pille Trolla on 15-aastase kogemusega Pilatese õpetaja ning lisaks juhendab ka eakate vôimlemisi ja on Kehra Gümnaasiumis Pilatese valikaine kursust.
Ta on kogenud seljatraumat ning sellest end edukalt tagasi liikuvaks ja valuvabaks treeninud. Inimeste soovidele vastu tulles sündis ka Pille Pilatese online treeningute programm, et võimaldada ka olenemata asukohast enese eest hoolitsemist.
Marion Kattai-Kassihin on erihariduselt kosmeetik ja töötanud 20+ esteetilise ilumaailmas erinevatel ametikohtadel. Selle aja jooksul on ta oma nahal kogenud erinevaid iluprotseduure, seal hulgas botoxit ning seeläbi jõudnud arusaamiseni, et eelistab oma välist sära ja värskust säilitada loomulikul viisil – igapäevaselt näojoogat praktiseerides ning regulaarselt näomassaaži tehes ja nahka hooldades. Need sünergias töötavad võimsa vananemisvastase abivahendina.
Lisainfo ja täiendavate küsimuste korral pöördu julgesti kas kirjutades või helistades:
Marion Kattai-Kassihin – e-post: marion@naojoogasinule.ee; mob.nr: 5665 4777
Pille Trolla – e-post: pille@pillepilates.ee; mob.nr: 515 6757
Oled väga oodatud!
Marion ja Pille