Loading Sündmused
See sündmus on juba lõppenud.

Kutsume 24.-25. juulil kl 12-17 toimuvale avatud talude päevale!

24. juulil igal täistunnil ajavahemikul kl 12-16 toimuvad hobuvankril giidiga ekskursioonid mõisa kunagistele valdustele. Hobuvanker sõidab läbi hoonete juurest, mis kunagi mõisale kuulusid ning giid räägib juurde killukesi ajaloost. Pilet 4€ inimene. Vankrile mahub neli inimest, seetõttu soovitame kohad eelnevalt broneerida info@anijamois.ee või telefonil 5553 0038.

24. juulil toimuvad päeva jooksul hobuvankril lastesõidud mõisa ümbruses, pilet 2€ laps.

Mõlemal päeval saab kl 12-17 ait-sündmuskeskuse juures tutvuda OÜ Koplimäe Agro põllutöömasinatega. Masinad on avatud ja kohal ka põllumees, kes lahkesti neid lähemalt tutvustab.

24. juulil on kogu päeva jooksul (12-17) kõikidel soovijatel suurepärane võimalus tunda end ka tõelise mõisahärra või mõisaprouana – jalutada mõisahoovis, külastada härrastemaja või nautida parimaid maitseid mõisakohvikus. Võta aega ja tule jaluta imeilusates kostüümides ja jäädvusta need hetked fotodena. Kostüüme on pakkuda nii naistele, meestele kui ka lastele. Oodatud on terve pere! Kostüümide rendihinnad algavad 15 eurost ja tasuda saab sularahas.

Härrastemaja külastus on sel päeval kõigile soodushinnaga 5€!