Loading Sündmused
See sündmus on juba lõppenud.

LASTELAAGER

ANIJA MÕISAS

25. – 26.10.2023

6-11aastastele lastele

1. PÄEV

Laagri esimesel päeval uurime, kuidas sügisesed üha jahenevad ilmad mõjutasid mõisarahva tegemisi ja mida põnevat lapsed tubastes tingimustes ette võtsid. Piilume ka aidamees Helduri igapäevatoimetustesse – räägime viljakasvatusest – ja koristusest ning toidulauast mõisaajal ning uudistame kohalikus ettevõttes ka tänapäevaseid põllutöömasinaid.

Põnevaid seiklusi jagub ka õue – märkame aastaaegade vaheldumist metsas ning mängime põnevaid loodusmänge.

 2. PÄEV

Laagri teisel päeval räägime loomade ettevalmistustest talveks. Külastame kohalikku talunikku, kes tutvustab koduloomade elu sügisel ning talvel. Räägime ka mesilaste toimetustest  ja uurime, kuidas mesilaspere talvitub. 

Päeva teises pooles otsime mõisa köögisahvrist välja põnevad vürtsid ning küpsetame üheskoos maitsvaid pirukaid. Seejärel asume tegema ettevalmistusi saabuvaks halloweeniks – meisterdame kõrvitsalaternaid ja uhkeid nõiamütse.

 

Hind 70 € (alates pere teisest lapsest soodustus 15%)

Päevad algavad kell 08:30 ning lõppevad 16:30. Toitlustus 3 korda päevas. Laager toimub, kui osaleb vähemalt 6 last.

 

Lisainfo 5553 0038 ja info@anijamois.ee.

Registreerimise tähtaeg 20.10.2023. Palume edastada oma kontaktandmed (e-mail, telef.) meiliaadressile info@anijamois.ee, et saame võimalike muudatuste korral ühendust võtta.

Laagri meelespea:

Ootame osalejaid mõisa peahoonesse 25.10.2023 kell 08:30, mil laagri kasvatajad lapsed oma hoole alla võtavad ja hommikusöögile suunduvad.

Palume, et annaksite meile teada, kui lapsel on allergiaid või esineb toiduaineid, mida peaksime vältima. Soovime laagri tegemisi kajastada (nt sotsiaalmeedia, koduleht jne). Palun andke meile teada, kui Te ei soovi, et Teie last jäädvustatakse.

Palume lastel laagris viibimise ajal jätta mobiiltelefonid puhkeruumi. Vajadusel saate lapsega kontakti laagri üldnumbril 55530038.

Palume lapsele selga panna ilmastikule sobivad rõivad, võtta kaasa vahetusjalanõud ning vähemalt 1 komplekt varuriideid.

Laagripäevad algavad kell 08:30 ning lõppevad 16:30.

Piletid Piletilevist.