Loading Sündmused
See sündmus on juba lõppenud.

ANIJA MÕISA LASTELAAGER

7-11 aastastele lastele

  1. PÄEV „Kevadine suurpuhastus“
    Kevadine suurpuhastus on toonud mõisa kappidest päevavalgele väga palju põnevat. Uudistame vahvaid leide ja püüame ära arvata, milleks neid mõisaajal kasutati. Matkame mõisapargi saladuste rajal, peame piknikku ning kohtume taluloomadega.
  2. PÄEV „Kostüümidraama“
    Teisel laagripäeval piilume mesilaste maailma – vaatame, milline näeb välja mesitaru ja kuidas töökad aadlipreilid seal toimetavad. Päeva teisest poolest kujuneb tõeline kostüümidraama – tuulutame mõisa riidekappe, kust igaüks leiab endale meelepärase kostüümi, millega mõisaruumides ringi hõljuda. Räägime mõisaajastu rõivastest ja meisterdame neid ka ise.

 

Hind 80 € (alates pere teisest lapsest soodustus 15%)

Päevad algavad kell 08:30 ning lõppevad 16:30.  Toitlustus 3 korda päevas.

Lisainfo +372 5553 0038 ja info@anijamois.ee

 

Registreerimise tähtaeg 21.04.23, palume edastada info@anijamois.ee ka kontaktandmed (e-mail, telef ), et saame võmalike muudatuste korral ühendust võtta. Laager toimub, kui osaleb vähemalt 6 last.

Laagri meelespea:

Ootame osalejaid 24.04 kell 08:30, mil laagri kasvatajad lapsed oma hoole alla võtavad ja hommikusöögile suunduvad.

Palume, et annaksite meile teada, kui lapsel on allergiaid või esineb toiduaineid, mida peaksime vältima. Soovime laagri tegemisi kajastada (nt sotsiaalmeedia, koduleht jne). Palun andke meile teada, kui Te ei soovi, et Teie last jäädvustatakse.

Palume lastel laagris viibimise ajal jätta mobiiltelefonid puhkeruumi. Vajadusel saate lapsega kontakti laagri üldnumbril 55530038.

Palume lapsele selga panna ilmastikule sobivad riided ja võtta kaasa vahetusjalanõud ning vähemalt 1 komplekt varuriideid.

Laagripäevad algavad kell 08:30 ning lõppevad 16:30.

 

Piletid Piletilevis: Anija mõisa kevadine lastelaager – 24.04.2023 – Anija mõis – Piletilevi.ee