Küsi pakkumist, lisainfot

Peod ja pulmad2021-01-25T10:10:02+02:00

Peod ja pulmad Anija mõisas

Anija mõisa härrastemaja saalid, salongid ning ait-sündmuskeskus sobivad nii pulmade, pidude kui ka muude oluliste sündmuste meeldejäävaks tähistamiseks. Siin on eriline paik, kus põimuvad elegantsus ja maamiljöö, ajalugu ja tänapäev.

Ruumid ja võimalused

  • Aida saal mahutab teatristiilis 200 ja banketilaudades 100 inimest.
  • Aida võlvlagedega kelder mahutab 50 inimest.
  • Aida kauni paekiviseinaga II korruse saali saab kasutada suvel.
  • Härrastemaja peasaali mahub teatristiilis 100 inimest.
  • Härrastemaja kaks väiksemat saali mahutavad mõlemad 40 inimest.
  • Härrastemaja salongi mahub kuni 20 inimest.
  • Mõisakohwikus tunneb end lahedasti 25 inimest, suveterrassile mahub lisaks 30 inimest.
  • Prantsuse ja Inglise stiilis mõisapark on pea 10 hektarit.

Mõisas on olemas kaasaaegne tehnika: juhtmevaba pildi ja heli edastamise süsteem ClickShare, projektor, esitluspult, statsionaarne ekraan 300×200 cm ja väiksem teisaldatav, helitehnika komplekt ja 2 mikrofoni.

Meelelahutuseks pakume püsinäituse külastamist härrastemajas ja külastusprogramme.

Pulmad Anija mõisas

Anija mõisas saab pulmi pidada nii suurejooneliselt kui ka privaatselt – vaid Sina ja Tema.
Ajaloohõngulises ja romatikast pakatavas Anija mõisas toimuv imeline pulmapäev jääb unustamatuks teile ja teie lähedastele.

Lähtume põhimõttest, et pulmapäev on päev, mil pruut ja peigmees saavad keskenduda teineteisele, oma kooselule. Teie käsutuses on unistuste meeskond aidates luua just Teie soove arvestava sündmuse. Pulmapakett sisaldab kogu mõisakompleksi privaatset kasutamist ja spetsiaalselt pruutpaarile kujundatud pulmaaltarit peahoones, aidas või mõisapargis.
Kogu hoone ja õueala saavad kaunistatud hooajaliste lillede ja pruutpaari soovitud aksessuaaridega. Mõisapargis saab sõita hobukaarikuga, pakume lastele mängujuhti, kes korraldab mänge ja võistlusi. Lisaks on võimalik koostööpartneritelt tellida muusikuid, pulmaisa, fotograafi, videosalvestust. Menüü saate valida kas modernse või mõisaköögile omase. Hind sõltub teie soovidest.

Täpsema info  ja pakkumise saamiseks võtke palun ühendust telefonil 555 30038 või e-posti aadressil anijamois@gmail.com.

See leht kasutab küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Sain aru