Küsi pakkumist, lisainfot

Peod ja pulmad2020-07-13T15:42:06+02:00

Peod ja pulmad Anija mõisas

Ruumid ja võimalused

Anija mõis on eriline paik – siin põimuvad elegantsus ja maamiljöö, ajalugu ja tänapäev.

  • Anija mõisa aida saal ( 178 m2) on värskelt renoveeritud ja mahutab teatristiilis või vastuvõtuna kuni 200 inimest.
  • Mõisa härrastemaja peasaalis (97,6 m2) on tunda maamõisa võluvat õhustikku, saal mahutab teatristiilis või vastuvõtuna kuni 100 inimest.
  • Mõisa salongid ja värvilised saalid sobivad suurepäraselt kammerlikumate sündmuste toimumiskohaks, mahutades igaüks mõnusalt 20 – 40 inimest.
  • Aida võlvlagedega kelder mahutab kuni 50 inimest.
  • Romantiline Anija Mõisakohwik mahutab kuni 30 inimest.
  • Looduskaunis mõisapark on ligi 10 hektarit.

Pulmad Anija mõisas

Anija mõisas saate pulmi pidada nii suurejooneliselt kui ka privaatselt – vaid Sina ja Tema.
Ajaloohõngulises ja romatikast pakatavas Anija mõisas toimuv imeline pulmapäev jääb unustamatuks teile ja teie lähedastele.

Lähtume põhimõttest, et pulmapäev on päev, mil pruut ja peigmees saavad keskenduda teineteisele, oma kooselule. Teie käsutuses on unistuste meeskond aidates luua just Teie soove arvestava sündmuse. Pulmapakett sisaldab kogu mõisakompleksi privaatset kasutamist ja spetsiaalselt pruutpaarile kujundatud pulmaaltarit peahoones, aidas või mõisapargis.
Kogu hoone ja õueala saavad kaunistatud hooajaliste lillede ja pruutpaari soovitud aksessuaaridega. Mõisapargis saab sõita hobukaarikuga, pakume lastele mängujuhti, kes korraldab mänge ja võistlusi. Lisaks on võimalik koostööpartneritelt tellida muusikuid, pulmaisa, fotograafi, videosalvestust. Menüü saate valida kas modernse või mõisaköögile omase. Hind sõltub teie soovidest.

Täpsema info  ja pakkumise saamiseks võtke palun ühendust telefonil +372 55 534 368
+ 372 55 530 038
või meiliaadressil
anijamois@anija.ee

See leht kasutab küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Sain aru