Seminaride korraldamine

Seminari on võimalik läbiviia kuni 60le looduskaunis mõisa interjööris (saalis, salongis, suvel terassil ja pargis) tellida ka toidlustust.

Samuti seminariruum 20 inimesele. Vastrenoveeritud ja kõige vajalikuga sisustatud seminariruum on hea koht, kus  veeta töökas päev. Loovusele annavad lisalaengu ajalooline miljöö ja sõbralik keskkond. Seminariruumi rendihind on 15 eurot/h + km.

Tööpäev Anija mõisas (sisaldab töötamise kohta ja lõunasööki).

Õnneks on üha enamatel meie hulgast võimalik aeg-ajalt töötada väljaspool tavapärast kontoriruumi. Kui soovid igapäevasesse töörutiini vaheldust, vajad rahulikku ja keskendumist võimaldavat keskkonda mõne loomingulise või süvenemist nõudva ülesande lahendamiseks või tahad lihtsalt veeta üht tööpäeva kaunis ja rikka ajalooga miljöös, võid tulla päevaks Anija mõisa kaugtöökontorisse. Olemas on wifi-ühendus, printimise, skaneerimise ja koopiate tegemise võimalus. Teenuse hulka kuulub ka lõunasöök.

Seminar või teistmoodi tööpäev Anija mõisas.

Ootame Anija mõisa töökollektiive või seminaripidajaid. Pakume kuni 50 osalejale võimalust korraldada üks tore tööpäev tavapärasest erinevas kohas. Mõisa ajalooline õhustik ja omanäoline keskkond annavad inspiratsiooni, aitavad lahendada tööalaseid väljakutseid ja leida alati parimaid lahendusi. (Olemas on wifi-ühendus, printimise, skaneerimise ja koopiate tegemise võimalus. Teenus sisaldab soovi korral ka lõunasööki.)
Küsi pakkumist 555 343 68