Ruumide rent

_MLC6601
_MLC6610_MLC6641

_MLC6471Anija mõisa õdusa interjööriga saal ja salong on mõnusad peoruumid 60 inimesele. Ruumid on sobilikud teemapidude, pulmade, sünnipäevade pidamiseks nii suurtele kui väikestele. Saali ja salongi (2 ruumi) rendihind on E – N 15 eurot/h + km ja R – P ja riiklikel pühadel 20 eurot/h + km.

Mõisa nõude kasutamise ja meie poolse laudade katmise ning koristamiseteenuse osas tule lepi kokku mõisa virtiniga või küsi julgesti infot telefonil 555 30 038.

Võimalik on kasutada abiruume (köök, kunstituba, kohvikuruum), mille rendihind on 10 eurot/h+km.

Seminariruum 20 inimesele. Vastrenoveeritud ja kõige vajalikuga sisustatud seminariruum on hea koht, kus  veeta töökas päev. Loovusele annavad lisalaengu ajalooline miljöö ja sõbralik keskkond. Seminariruumi rendihind on 15 eurot/h + km.

Mõisas on mõeldud ka lastele, selleks saab siin pidada sünnipäeva, korraldada õppetubasid või võibolla lihtsalt mõnusalt ja kuulata minasjuttu, selleks on meil Mõisalapse mängutuba kuni 20 inimesele. Rendi hind on 10 eurot/h + km.

Mõisa või pargi ekskursioon giidi saatel maksab igale osalejale 2 eurot + km.

Maalimise, viltimise, kangastelgedel kudumise ja muud käsitöö õpitoad. Hind kokkuleppel.

Mõisa kohvik pakub catering teenust Anija mõisas on võimalik tellida ka pidupäevaks torte.

Lisaks pakume rendiks fliispleede jahedateks suveõhtuteks kaitseks tuule ja vihma eest. Sobib ka piknikutekina kasutamiseks. Pleedid on tumesinised, mõõtudega 150*100 cm. Kogus 100 tk. Rent 1tk – 2 euro. Fliispleedide rent majast välja 3 eurot.

Võimalik on kohapeal rentida ka inventari. Projektori ja ekraani kasutus  20 eurot (kahjutasu inventari purunemise, rikkumise või kaotamise korral 500 eurot). Helitehnika kasutus (võimenduspult, kõlarid, mikrofon) 50 eurot (kahjutasu inventari purunemise, rikkumise või kaotamise korral 2000 eurot).

Pidulikud valged toolikatted (50 tk) rent 1 tk – 2 eurot.

Küsi konkreetset pakkumist telefonil 555 343 68 või anijamois@anija.ee

 

Tee ruumi päring siin: