Lihtsuse võlu jõuluajal

Aasta kõige maagilisem ja hubasem aeg on üsna pea käes. Tule oma kollektiviga, sõpradega või seltsiga Anija mõisa, kui akna taga puhub tuul ja aknast vaatab sisse pimedus. Meil toas põlevad küünlad ja aurab teekann, mmmmm……

Käesoleval jõuluajal on endiselt moes maalähedus, lihtsus ja karge põhjamaisus.

Tule ja tutvu Anija mõisa ajaloolise atmosfääriga ja saa osa mõisniku naudingutest! Klassitsistlik härrastemaja annab ülevaate 150 aasta tagusest mõisaelust. Mõisa saalis kuulame üheskoos ajastutruud muusikat nautides samalajal maitsvaid roogasid ja imetleme rõdult avanevat vaadet Eesti ilusaimale Prantsuse stiilis mõisapargile millelt avardub lummav vaade Inglise pargile.

Sihtrühm:  Täiskasvanud

Hind : 30 € (koos käibemaksuga) grupile kuni 35 inimest

Hind: 26 € (koos käibemaksuga) grupile alates 36 inimest sisaldab:

Anija mõisa giid tutvustab mõisa ajalugu põnevate lugudega ja tutvustame milline uus keskus meil on tulemas 2020 aastaks (kuni 1,5 tund). Peale mõisatuuri ootab pidulik jõululaud kohalikust toorainest imemaitsva toiduga, koos tervitusnapsuga.

Toitu saab nautida imelise muusika saatel (koostöös MTÜ Kehra Kultuuriselt saab kuulda plokkflöödi-, viiuldajate-,  flöödi-, akordionite- või plaatpillide “Xilofono” ansambli  esitusi vastavalt kokkulepitud kuupäevale kuni 40 minutit) ning kuulda ja näha vanade jõulupostkaartide nostalgiat (ca 30 minutit).

Programmi kestus Anija mõisas: kuni 3 tundi

dets-2015

Advertisements